סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

שילוב סטנדאפ בהפקת אירוע

דף הבית > ניוזלטר > שילוב סטנדאפ בהפקת אירוע
בין אם מדובר על מופעי מוזיקה, אירועים עיסקיים, הרצאות, כנסים או כול אירוע אחר הרי שהאירועים עברו כברת דרך ארוכה בעשור האחרון ולא ניתן להתפשר על הפקה רגילה או משעממת. ראשית אנו רוצים לרגש, לשמח ולעניין את האורחים שלנו ואם הם יקבלו עוד מאותו דבר הרי שבוודאות דבר זה לא יתרחש. שנית ולא פחות חשוב אנו רוצים כי חתן או כלת השמחה שלמענם האירוע נערך יזכו לחוויה של פעם בחיים וינצרו בליבם את האירוע לאורך זמן ובצורה טובה. כל אלו מובילים לכך כי אנו חייבים לערוך אירוע ייחודי, מיוחד ובטוב טעם ואת כל זה ניתן להשיג רק באמצעות הפקת אירועים המבינה את משמעות הדברים ויורדת לעומקם. כיוצא מזה, אם בעבר המפיק היה סטטיסט שמילא הוראות הרי שכיום אנו חייבים אותו בקדמת הבמה מוביל את האירוע ומקבל את ההחלטות אשר יהפכו את האירוע שלנו לכזה של פעם בחיים.
 

כיצד ניתן לתבל את האירוע?

אחת השאלות החשובות ביותר באירוע וכיוצא מזה גם בהפקתו, היא השאלה מה יהפוך את האירוע שלנו לחוויה בלתי נשכחת. זוהי גדולתה של הפקת אירועים טובה, להותיר את הבאים לאירוע פעורי פה ונפעמים בנשימה אחת. להפתעת רבים אחת הדרכים הטובות ביותר לתבל את האירוע ולהותיר חותם היא באמצעות הזמנה של מופע סטנדאפ אשר ישתלב בתכנית האמנותית וללא ספק יותיר את הקהל פעור פה בעקבות הצחוק שיצור אצלם. נכון, כיום סטנדאפיסטים מופיעים בעיקר באירועי חברה ואין כול פסול בכך, אך אין כול סיבה לא לשלבם למופע קצר בבר מצווה, אירוע עיסקי, מופע מוזיקה או כל אירוע אחר, זה שהדבר אינו כה נפוץ רק יגרום לאירוע שלכם להיות יותר מיוחד ומעניין.
  

איזה סטנדאפיסט כדאי להזמין? 

לצד ההחלטה על ביצוע מופע סטנדאפ, הרי שיש גם צורך להחליט איזה סטנדאפיסט להזמין. ראשית ניתן ללכת על אחד השמות הגדולים בתעשייה המיוצגים בסברס הפקות (כגון: אדיר מילר, גורי אלפי, שלישיית מה קשור, ירון ברלד, אורנה בנאי, קובי מיימון ועוד רבים וטובים כמותם) מה שיכול להבטיח את הצלחת האירוע, אך לעתים בהחלט כדאי ללכת לדמות פחות מוכרת אשר החומרים שלה לא שגורים בפי כול ואשר ההפתעה בהבאתה תיצור כזה באז שעל האירוע שלכם עוד ידובר רבות. חשוב מאוד לשים לב כי החומרים של הסטנדאפיסט מתאימים לאופי של בעל החגיגה וזה לא יתחרט על הבחירה בו לאחר שישמע את תכניו לראשונה ביום האירוע.   
 

על מה לשים דגש בבחירת המפיק?

כמובן שכול האמור עד עתה, מוביל לכך כי אנו צריכים לשים דגש על בחירת המפיק וזאת בכדי להבטיח כי הוא יבחר את הסטנדאפיסט המתאים לנו. אכן למפיק צריכה להיות רוח עצמאית וזאת בכדי להבטיח כי ההפקה תיצור דבר מה מיוחד וייחודי, אך לפני זה אנו חייבים לוודא כי הוא מבין את אופי האירוע לו אנו מקווים וכי הבחירה היא ראשית כול בידינו ולא בידיו. זכרו כי הפקת אירועים היא דבר שיש להנות כפי שיש להנות מהאירוע עצמו ואת אלה ניתן לבצע רק אם בחרנו את המפיק הנכון ואת האירוע המתאים לנו.
 
המאמר נכתב באדיבות רוז הפקות
 
 
 

 

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2021
אבגדהוש
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision