סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

מופעי סטנד אפ לימי גיבוש

דף הבית > ניוזלטר > מופעי סטנד אפ לימי גיבוש
ישנם מגוון רחב של אפשריות לאטרקציות ליום גיבוש לצוותים כמו פעילויות ODT, סדנאות צחוק, טרקטורונים, קריוקי. לעיתים ימי גיבוש אלה מהנים ומוצלחים ולעיתים הם נמרחים ומשמימים. 
אחת הדרכים למנוע אירוע פחות מוצלח היא לחדש ולהפתיע באטרקציה חדשה או בפעילות שהצוות שלנו טרם התנסה בה. זה יכול להיות פעילות אתגרית כמו טיפוס על קיר, חבלים, סנפלינג, צניחה חופשית, וזה יכול להיות גם פעילות מצחיקה ומגבשת כמו מופע סטנד אפ יחודי על הארגון.
 

הצחוק מפעיל את רגש ההזדהות

ישנם מחקרים רבים בנושא צחוק ושלל סיבותיו, אך הצחוק נשאר סוג של תעלומה. בני אדם עשויים לצחוק מהומור, מחוסר הגיון, מבוכה ועוד, אך הרגש שהכי מעורר צחוק הוא ההזדהות. על פי מחקרים רבים כאשר אנו מזדהים עם מסר ומשייכים אותו לחיים היומיומיים שלנו, זה עשוי לגרום לנו לצחוק או לפחות להעלות חיוך על פנינו. רגש ההזדהות יכול לקרב בין קהלים שונים. לקרב בין עובדים וצוותים וליצור ולחזק אחווה של ארגון וזיקה לארגון.
 

מופע סטנד-אפ לימי גיבוש- האם מתאים תקציבית?

רבים חושבים שארגון מופע סטנד-אפ לאירוע פרטי יכול להיות עניין כואב מאוד לכיס. רבים אפילו לא מעלים את הרעיון כמארגנים את יום הגיבוש הבא לחברה. למעשה הקונספציה הזאת שגויה בהחלט. מופע סטנד-אפ הוא לא בהכרח יקר ולא חייבים להביא את אחד מהסטנדאפיסטים הכי גדולים ומפורסמים. 
 
חשוב לציין שמופע סטנד-אפ לאירוע פרטי הוא שונה ממופעי סטנד-אפ הפתוחים לקהל הרחב. מופע שמיועד לאירועים פרטיים או ימי גיבוש, נבנה באופן מיוחד עבור כל ארגון וארגון. בדרך כלל נקבעת פגישה עם נציג של החברה שלכם שבה הסטנדאפיסט לומד על הווי החברה, על הבדיחות הפרטיות של החברה, על ההתנהלות הכללית ועוד. המופע בונה את עצמו על גבי "הבעיות הקטנות של החיים" בארגון ומשלב בדיחות פרטיות רבות. מופעים אלה יוצרים תחושת הזדהות רבה והם בדרך כלל מאוד מאוד מצחיקים, מהנים ומקרבים.
 

סטנדאפיסט לאירועים הפרטיים

ברוב המקרים סטנדאפיסט המתמחה בתחום האירועים הפרטיים יעשה עבודה יותר טובה מסטנדאפיסט ידוע ומפורסם. הסיבה היא שמדובר בפורמט שונה. לסטנדאפיסטים המפורסמים יש מופע מוכן מראש והם כנראה יסכימו לכתוב כמה בדיחות על הווי החברה אך לא יותר מזה. הומור זה דבר לא אובייקטיבי וכנראה שחלק יהנו מאוד וחלק יהנו פחות. ברגע שלוקחים איש מקצוע שמתמחה בתחום האירועים הפרטיים, הוא יכתוב מופע שלם שכולו מבוסס על הווי החברה, על בעיות קטנות ומעצבנות בעבודה, על עובדים שעושים דברים מצחיקים וזה גם המקום לצחוק קצת על הבוסים והמנכ"לים. אין ספק שמופע כזה יהיה מגבש ומאחד יותר ממופע של אמן מפורסם, וגם פחות כואב בכיס.
 

המנעו מלפגוע בחברים למשרד

חשוב מאוד לעבור על תסריט המופע מראש ולוודא שאין שם תוכן פוגעי ושהכל נשאר בטעם טוב. מופע כזה לעיתים יכול לפגוע בעובדים ספציפיים או במנהלים רגישים ופגיעים וצריך לוודא מראש שהכל בגדר הומור ואין תוכן שיגרום למישהו להפגע או להרגיש אי נוחות מסויימת. במקרים מסויימים אפשר אפילו לשאול מראש את העובדים שאנחנו חושדים שנפגע בהם ולהתייעץ איתם על המופע. במידה ואתם מכירים היטב את העובדים שלכם, מופע סטנד-אפ ליום גיבוש יכולה להיות בחירה מרעננת ומצחיקה. 
 
 

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2021
אבגדהוש
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision