סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

השכרת ציוד הגברה למופעי סטנד-אפ

דף הבית > ניוזלטר > השכרת ציוד הגברה למופעי סטנד-אפ
כל אירוע דורש סוג שונה של ציוד, וכאשר מדובר במערכות הגברה או תאורה, השוני בין סוגי הציוד הנדרשים הם גדולים אף יותר מהרגיל. מאחר וציוד ההגברה או ציוד התאורה אמורים להיות אפקטיביים ולכסות את כל השטח בו נמצאים המוזמנים לאירוע או למופע, ולספק איכות זהה בכל חלק מהשטח, הדרישות משתנות בהתאם לכך. 
 

מה כוללת השכרת ציוד הגברה למופע?

 

ציוד הגברה למופע סטנד-אפ יכול להיות שונה ומגוון, אולם, הוא כמעט תמיד יכלול את הפריטים הבאים:
 
מיקרופון/ים וסטנד/ים - בהתאם למספר והרכב המשתתפים במופע. במופעים של סטנד-אפיסטים יחידים תזדקקו למיקרופון אחד, במופעים של צמדים והרכבים גדולים ליותר. המיקרופון יכול להיות ידני או אלחוטי, בהתאם לנוחות המופיע. סטנד-אפיסטים רבים יורדים מהבמה אל הקהל ומטיילים בין השורות, כך שבמקרים כאלה, מומלץ לעשות שימוש בהד-סט מדונה דווקא.
חגורת הגברה אישית או מדונה הד-סט - במקרים של סטנד-אפיסטים פעילים במיוחד (כלומר, כאלה הנעים על הבמה מצד לצד), ניתן לעשות שימוש באמצעים ניידים, אשר מאפשרים להם לנוע ללא הצורך באחיזת המיקרופון ביד (המדונה) וללא תלות במיקומו של ציוד ההגברה (חגורת ההגברה).
מערכת ההגברה - מרכז בקרת קול או מיקסר המנטר את הסאונד המושמע, להגבירו ולהנמיכו, לסנן רחשי רקע וכד'.
הרמקולים והחצובות הנלוות להם - הזכרנו קודם את חשיבותו של פיזור הסאונד שווה בשווה בין כל חלקי האולם או החלל בו מתרחש המופע? אם כן, מבחינה זו, הרמקולים והסטנדים המלווים אותם הם המרכז. מיקומם צריך לעשות בדרך כזו שהקול יתחלק בחלל באופן שווה, תוך התחשבות בסדרי בישיבה שבאולם. למשל, מיקומם של רמקולים באולם שהישיבה בו נעשית בצורת תיאטרון שונה מאשר באולם שהישיבה בו מפוזרת סביב לשולחנות. במידה וזו לכם הפעם הראשונה בה אתם מתכננים את מיקום ציוד ההגברה, מומלץ להיעזר בחברת השכרת ציוד הגברה מנוסה, אשר אנשיה המנוסים יסייעו לכם בפרישת הציוד באולם, החיבור של הרכיבים השונים לכלל מערכת הגברת מתפקדת, קיבוע הרמקולים במקומם הנכון וכיוון הסאונד.
 

למה ציוד הגברה כל כך חשוב במופע סטנד-אפ?

 

לכאורה, ציוד הגברה איננו נראה כביג דיל, אבל, מאחר ובמופעי סטנד-אפ, לקולו של הסטנד-אפיסט ישנו מקום חשוב, ולכן, הוא צריך להישמע באופן ברור על ידי כל היושבים באולם. פאנצ'-ליינים עלולים לאבד את האפקט שלהם כאשר הם מעומעמים על ידי ציוד ישן וחורק או על ידי "היסס" שמקורו במערכת ההגברה, אבל לא ברור מאיזה רכיב שבה. ניואנסים מילוליים דקים, אינטונציות קוליות, כל מה שמשמש את הסטנד-אפיסט כ"כלי" במטרתו לגרום לקהל לצחוק, אסור לו שיאבד בשל מערכת הגברה שאינה תקינה או כזו שהורכבה בידיים שאינן מקצועיות. לכן, אם ציוד הגברה איכותי ואמין מחשב להכרח בכל אירוע, כאשר מדובר במופע כזה, חשיבותו גדולה אף יותר.
 

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2021
אבגדהוש
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision