סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

JOHN CLEESE

JOHN CLEESE
דף הבית > מופעי חו"ל > JOHN CLEESE > אודות
אודות

 

״Last Time To See Me Before I Die״

הגאון הקומי למופע סטנדאפ לראשונה בישראל

נהוג לפאר כל אמן שני שמגיע להופעות כ״אגדה״. הפעם יש לנו את הכבוד להציג לראשונה בישראל את ג׳ון קליז, איש שהוא באמת אגדה מהלכת בחייו. ג׳ון קליז, אחד מששת מייסדי חבורת מונטי פייטון חוצת הגבולות והמוסכמות שהוכתרה לא פעם כפסגת ההומור. מי שחתום על סדרת המופת ״המלון של פולטי״ ועל סרט הקאלט ״דג ושמו וונדה״ מגיע למופע סטנאדפ הנושא את השם"Last Time To See Me Before I Die", לא שם מפתיע לסיבוב הופעות של מי שהסיבוב הקודם שלו נקרא ״מסע דמי המזונות של קליז״ אחרי גירושיו השלישיים. קליז הוא כמעט שם נרדף למושג הומור שחור.

בגיל 79, קליז לא מראה שום סימנים לפרישה, הוא בשיאו מצחיק ושנון כתמיד, 1.95 מטר של גאונות. ג׳ון קליז נולד למשפחה נוצרית אנגלית בסאמרסט. אחרי שנזרק מבית ספר בגלל מעשי קונדס היתוליים, הוא למד משפטים באוניברסיטה ושם פגש את גראהם צ׳פמן מי שהפך לשותפו לכתיבה ולהקמת המונטי פייתון. הוא החל לכתוב לתוכניות רדיו וטלוויזיה סאטיריות ובה בעת עבד עם חבריו על ״הקרקס המעופף של המונטי פייתון״ התוכנית הראשונה של אחת מחבורות ההומור המפורסמות בעולם. קליז חתום על המשפט האלמותיAnd now for something completely different.  את הסדרה המיתולוגית ״המלון של פולטי״ יצר ב 1975 וכיכב בה עם רעייתו דאז קוני בות׳. הוא שיחק בתפקידים ראשיים בשורה ארוכה של סרטים אבל הותיר חותם בלתי נשכח בסרט ״דג ושמו וונדה״ אותו כתב יחד עם צ׳ארלס קריצ׳טון וגם היה מועמד לאוסקר על משחקו בו. קליז זכה באות מסדר האימפריה הבריטית.

ההופעות של קליז בכל מקום שהוא מגיע אליו בעולם הן תמיד בבחינת ״סולד אאוט״ מהיר למדי כשהוא סוחף אחריו מבקרים נלהבים, קהל שבוי ועשרות אלפי שרירי צחוק תפוסים. הביקור של קליז בישראל הוא הזדמנות נדירה לכל חובבי המונטי פייתון והומור בריטי לראות אותו פעם אחרונה לפני שהוא מת (או עד הסיבוב הבא).

 

לרכישה לחצו: https://2207.kupat.co.il/show/john-cleese

 

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2021
אבגדהוש
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision