סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

שלישיית מה קשור?

שלישיית מה קשור?
תודות והמלצות
שלישיית מה קשור? בעיתונות
דף הבית > מנחים > שלישיית מה קשור? > אודות
אודות

שלישיית מה קשור מצליחה פעם נוספת לעשות את הבלתי יאמן ולספק לחברות ולעסקים מופע הנחייה לאירועים וטקסים כמו שרק הם יודעים לספק. שלושת המופלאים התחילו את דרכם בעולם הבידור בשנת 2000 כאשר העלו את מופע הסטנד אפ "מה קשור", מאז סיפור הצלחתם הפך להיסטוריה. שלישיית מה קשור הופיעה בתוכניות סטנד אפ רבות בטלוויזיה, ביניהן: שידורי המהפכה, רק בישראל, תוכנית אירוח יומית בHOT, יצפאן ואפילו הוציאה תקליט מוזיקלי משלה שנקרא "תנו לו צ'אנס". התקליט שהוציאה שלישיית מה קשור בשנת 2005, שיגר אותה היישר אל ראש רשימת ההשמעות בכל תחנות הרדיו ויצר לה הצלחה מסחררת.

חברות המעוניינות לארגן אירועים או טקסים בבית העסק, יכולות ליהנות מכישרון ההנחיה של שלישיית מה קשור כמנחים לאירוע. שלישיית מה קשור מנחה טקסים ואירועים בסגנון ההומוריסטי הייחודי לה ומשתמשת בקסם האישי של כל אחד מהשלושה על מנת לסחוף את הקהל.

שלישיית מה קשור מציעה ללקוחות לשלב VTR בכיכוב השלישייה ובהשתתפותם של עובדי החברה. חברות ועסקים המעוניינים בהנחייה של שלישיית מה קשור בשילוב סרטון, יוכלו ליהנות מיום צילום לפני האירוע בו שלישיית מה קשור תגיע לבית העסק על מנת לצלם את הסרטון שיוקרן ביום האירוע. על מנת ליצור את הסרטון האופטימאלי ועל מנת לכתוב טקסט מתאים ליום האירוע, עורכת מראש שלישיית מה קשור תחקיר מקיף על בית העסק ולומדת היטב את המתרחש בו. שלישיית מה קשור מצליחה בעזרת הVRT לגרום לכל אירוע וטקס להפוך לחוויה משותפת של שלושת המנחים ושל החברה אליה הם מגיעים. תדמיינו לעצמכם אתכם יושבים באירוע בו מנכ"ל החברה ומזכירתו מופיעים בסרטון עם השלישיה המצחיקה מהטלוויזיה... 
שלישיית מה קשור מנחה אירועים וטקסים לכל סוגי החברות ודואגת תמיד לבדר את הקהל ולשלב בהנחייה שלה קטעים מוכרים מהופעות. שלישיית מה קשור יכולה להפוך כל טקס או אירוע למופע בלתי נשכח. אירועים בהנחייתם של שלישיית מה קשור הם אירועים שעובדים בחברה מדברים עליהם עוד זמן רב לאחר מכן ונהנים להעלות זיכרונות מהם. שלישיית מה קשור הינה שלישייה בעלת ניסיון רב בעולם הבידור ובתחום ההנחייה ולכן החברה תהנה מהנחייה ברמה הגבוהה ביותר. הנחייה של שלישית מה קשור הופכת את האירוע למופע סטנד אפ מצחיק ומרענן שכיף לקחת בו חלק. 

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2019
אבגדהוש
3
4
8
10
15
24
29
30
 
 
 
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision