סברס הפקות סטנד אפ ביוטיוב סברס הפקות סטנד אפ באינסטגרם סברס הפקות סטנד אפ בפייסבוק אתר קבוצת סברס אתר בית המרצים
בית המרצים הופעות בסוף השבוע
סברס - סטנד אפ, הופעות

נמרוד הראל הנחייה גם באנגלית

נמרוד הראל הנחייה גם באנגלית
דף הבית > מנחים > נמרוד הראל הנחייה גם באנגלית > אודות
אודות

נמרוד הראל, אמן החושים, משתמש ביכולותיו הייחודיות על מנת להנחות אירועים וטקסים. אירועים בהנחייתו של נמרוד הראל הם בעצם מופע חושים ייחודי הנשען על יסודות ה"מנטאליזם".                               

 

 

ה"מנטאליזם" הינו תחום בעולם הקסמים הבנוי על טלפתיה, חיזוי ויכולת קריאת מחשבות של אחרים. ביכולות המיוחדות של נמרוד הראל צפינו לא אחת בתוכניות טלוויזיה שונות בהן כיכב, כמו: "בלתי נתפס", "מחשבות נסתרות" ו"העוקץ".

נמרוד הראל מעביר לחברות שונות הרצאות בנושא "כח ההשפעה", בהן מודגשת היכולת האנושית להשפיע על האחר.
באירועים אותם מנחה נמרוד הראל הוא שוזר קסמים המותאמים למסר אותו הלקוח מבקש להעביר ולא פעם הצופים נותרים פעורי פה מול יכולותיו המדהימות.
בנוסף ליכולותיו המופלאות, נמרוד הראל משתמש גם באפקטים מדהימים ובאמצעים טכנולוגיים מתקדמים (כגון: "אוגמנטד ריאליטי") כדי להעביר לקהל מסרים שונים.
נמרוד הראל כמנחה, בונה כחלק מן ההנחיה קסמים שקשורים למסר שהחברה מעוניינת להעביר או למוצר אותו מעוניינת החברה לשווק ומצליח בכל פעם מחדש להתאים את המופע שלו באופן ייחודי וייעודי ללקוח. בנוסף להופעות, לטלוויזיה ולהנחיה, נמרוד הראל כתב גם מספר ספרים על יכולות על חושיות, ביניהם הספר "שלוש" והוא משתמש בדוגמאות מספריו השונים במסגרת הנחיית האירועים.
נמרוד הראל הוא מנחה אירועים המעניק לקהל חוויה ייחודית, אינטליגנטית, מקורית ומעניינת.
באירועים אותם מנחה נמרוד הראל, מתבצעת עבודת הכנה מקדימה עם הלקוח, התורמת לבניית ההנחיה בהתאם למאפייני החברה, לאופי האירוע והקהל ולמוצר אותו מעוניינת החברה לקדם.
נמרוד הינו מנחה מקצועי ברמה בינלאומית המצליח לשבות את הקהל בקסמיו הבלתי נתפסים. נמרוד מנחה אירועים בשפה האנגלית והעברית.
כל אירוע הנחיה של נמרוד הראל הוא משחק מוחות וכוחות מעולם אחר, אי אפשר לצאת אדישים מאירוע אותו מנחה נמרוד ואין ספק כי הרבה לאחר שהאירוע מסתיים עוד מדובר בו רבות.

הצטרפות למועדון סטנד אפ
הרשמו עכשיו למועדון הלקוחות של “סברס יזמות וייצוג”, ותוכלו להנות ממגוון רב של מבצעים ומתנות.
תאריך לידה: 
איזור מגורים: 
לוח מופעים סטנד אפ
ספטמבר 2021
אבגדהוש
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
קויפמן 4, תל אביב, 68012 info@sabrespro.co.il 03-5620031 072-3310969
שיווק חכם   reVision